Bluzy

Solidne bluzy robocze

Kategoria produktów bluzy robocze obejmuje szeroki wybór odzieży roboczej dla mężczyzn i kobiet, w tym bluzy robocze z kapturem oraz bluzy robocze odblaskowe, które zapewniają widoczność i bezpieczeństwo w warunkach niskiego oświetlenia.

Produkty dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Bluzy pracownicze występują u nas w różnych wariantach, grubościach i kolorach. Znajdziesz u nas zarówno grube polary robocze do pracy na zimnie, jak i nieco lżejsze i cieńsze bluzy do pracy w cieplejszych warunkach.

Dodatkowo, w kategorii dostępne są także bluzy robocze z nadrukiem, które umożliwiają personalizację i eksponowanie brandu firmy. W celu wykonania nadruku, skontaktuj się z nami. Warianty polarowe, takie jak polar roboczy i polar roboczy odblaskowy, są idealne do pracy w chłodniejszych warunkach, zapewniając ciepło i komfort. Polar ocieplany roboczy to opcja polarowa, która dodatkowo zapewnia izolację termiczną w mroźne dni.

Cena
0100
Kategorie
Nie znaleziono produktów o podanej kategorii
Kategorie

Bluzy ochronne

Bluzy robocze często mają na celu nie tylko ogrzewać, ale też chronić. W naszym sklepie znajdziecie również wzmacniane bluzy ochronne, ze specjalnymi wstawkami, przeszyciami, czy wzmocnieniami, które zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo.

Darmowa dostawa powyżej 300 zł

W związku z licznymi zamówieniami czas realizacji może wynosić od 3 do 5 dni roboczych.