Ochrona oczu

Środki ochrony oczu BHP

Środki ochrony oczu to produkty BHP, które mają na celu zapewnić ochronę oczu przed potencjalnymi zagrożeniami w miejscu pracy. W tej kategorii znajdują się okulary ochronne, gogle i przyłbice. Świetnym uzupełnieniem tej kategorii są maski BHP i kaski BHP. Te produkty pomagają zminimalizować ryzyko uszkodzeń lub chorób wynikających z narażenia na niebezpieczne substancje lub czynniki, zapewniając bezpieczne środowisko pracy.

Cena
0100
Kategorie
Nie znaleziono produktów o podanej kategorii
Kategorie

Środki ochrony twarzy i oczu

Kategoria produktów obejmuje różnego rodzaju okulary ochronne, okulary BHP oraz gogle BHP, które są niezbędne w wielu branżach i miejscach pracy. Okulary BHP są zaprojektowane w celu zapewnienia ochrony oczu przed różnymi zagrożeniami, takimi jak pył, odpryski, chemikalia czy promieniowanie UV. Okulary robocze mogą być dostosowane do wymagań środowiska pracy i zapewniają nie tylko ochronę, ale również wygodę noszenia przez dłuższy czas. Produkty dostępne w tej kategorii stanowią ważny element wyposażenia pracowników, którzy działają w trudnych warunkach lub narażeni są na potencjalne ryzyko urazów oczu.

Natomiast gogle BHP są bardziej zaawansowaną wersją okularów, które zapewniają pełną ochronę oczu, w tym także przed bocznymi zagrożeniami. Dostępne są różne modele, w tym okulary z poliwęglanowymi soczewkami, regulowanymi paskami i ergonomicznym designem.

Darmowa dostawa powyżej 300 zł

W związku z licznymi zamówieniami czas realizacji może wynosić od 3 do 5 dni roboczych.