Niektóre produkty w sklepie internetowym nie są jeszcze w pełni skonfigurowane i mogą być problematyczne do zamówienia online. Zainteresował Cię któryś z nich? Aby wygodnie złożyć zamówienie skontaktuj się z nami. Czas realizacji zamówienia – od 1 do 10 dni. Wysyłki realizujemy zgodnie z kolejnościami złożonych zamówień.

Odzież robocza

Kategoria produktów obejmuje odzież roboczą, która jest przeznaczona do użytku w różnych branżach i zawodach. Odzież tego typu zapewnia ochronę i bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy. Odpowiednio zaprojektowane ubrania robocze mogą chronić przed urazami, uszkodzeniami lub substancjami chemicznymi,

W skład tej kategorii wchodzi odzież budowlana, odzież ochronna oraz stroje robocze, które mają na celu zapewnić bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy. W ofercie znajdują się zarówno rzeczy robocze dla mężczyzn, jak i dla kobiet, w tym męskie i damskie ubrania robocze. Wśród dostępnych produktów znajdują się również odzież robocza odblaskowa oraz profesjonalna odzież robocza, zaprojektowana z myślą o specjalistycznych potrzebach i wymaganiach danego zawodu.

/
/
Odzież robocza
Cena
01704
Ocieplenie
Model
Kategorie

od 387,65 zł

od 46,80 zł

od 443,79 zł

od 199,76 zł

od 268,70 zł

od 148,85 zł

od 148,85 zł

od 148,85 zł

od 148,85 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

Kategorie

Ubrania pracownicze

Noszenie jednolitej odzieży roboczej to nie tylko sposób na zapewnienie ochrony, ale także na zwiększenie poczucia przynależności do zespołu oraz budowanie wizerunek i profesjonalizmu firmy.

W naszym sklepie skompletujecie cały zestaw ciuchów roboczych dla pracowników z różnych branż. Znajdziecie u nas ubrania robocze dla elektryków, ubrania robocze dla kierowców ciężarówek, ubrania robocze dla mechanika, ubrania robocze dla monterów i wielu innych specjalistów.

Odblaskowa odzież robocza

Znajdziecie u nas również odzież odblaskową, która zapewnia widoczność i bezpieczeństwo w warunkach niskiego oświetlenia lub na obszarach o dużym natężeniu ruchu. Wśród oferowanej odzieży znajduje się odzież robocza odblaskowa, która jest przeznaczona do pracy w miejscach o zwiększonym ryzyku, odzież ochronna odblaskowa, która chroni przed niebezpieczeństwami związanymi z pracą, odzież ostrzegawcza odblaskowa, która służy do sygnalizowania obecności osoby lub grupy ludzi, oraz odzież odblaskowa BHP, która odpowiada standardom bezpieczeństwa i higieny pracy.

Ocieplana odzież robocza

W naszej ofercie dostępne są również warianty ocieplanej odzieży ochronnej, która przeznaczona jest do pracy w niższych temperaturach lub w sezonie jesienno/zimowym. Robocze ciuchy odblaskowe również występują w wersjach ocieplanych.

Szczegółowe informacje dotyczące produktów znajdziesz w naszym FAQ.