Odzież robocza

Kategoria produktów obejmuje odzież roboczą, która jest przeznaczona do użytku w różnych branżach i zawodach. Odzież tego typu zapewnia ochronę i bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy. Odpowiednio zaprojektowane ubrania robocze mogą chronić przed urazami, uszkodzeniami lub substancjami chemicznymi,

W skład tej kategorii wchodzi odzież budowlana, odzież ochronna oraz stroje robocze, które mają na celu zapewnić bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy. W ofercie znajdują się zarówno rzeczy robocze dla mężczyzn, jak i dla kobiet, w tym męskie i damskie ubrania robocze. Wśród dostępnych produktów znajdują się również odzież robocza odblaskowa oraz profesjonalna odzież robocza, zaprojektowana z myślą o specjalistycznych potrzebach i wymaganiach danego zawodu.

/
/
Odzież robocza
Cena
0100
Ocieplenie
Model
Kategorie
Nie znaleziono produktów o podanej kategorii
Kategorie

Ubrania pracownicze

Noszenie jednolitej odzieży roboczej to nie tylko sposób na zapewnienie ochrony, ale także na zwiększenie poczucia przynależności do zespołu oraz budowanie wizerunek i profesjonalizmu firmy.

W naszym sklepie skompletujecie cały zestaw ciuchów roboczych dla pracowników z różnych branż. Znajdziecie u nas ubrania robocze dla elektryków, ubrania robocze dla kierowców ciężarówek, ubrania robocze dla mechanika, ubrania robocze dla monterów i wielu innych specjalistów.

Odblaskowa odzież robocza

Znajdziecie u nas również odzież odblaskową, która zapewnia widoczność i bezpieczeństwo w warunkach niskiego oświetlenia lub na obszarach o dużym natężeniu ruchu. Wśród oferowanej odzieży znajduje się odzież robocza odblaskowa, która jest przeznaczona do pracy w miejscach o zwiększonym ryzyku, odzież ochronna odblaskowa, która chroni przed niebezpieczeństwami związanymi z pracą, odzież ostrzegawcza odblaskowa, która służy do sygnalizowania obecności osoby lub grupy ludzi, oraz odzież odblaskowa BHP, która odpowiada standardom bezpieczeństwa i higieny pracy.

Ocieplana odzież robocza

W naszej ofercie dostępne są również warianty ocieplanej odzieży ochronnej, która przeznaczona jest do pracy w niższych temperaturach lub w sezonie jesienno/zimowym. Robocze ciuchy odblaskowe również występują w wersjach ocieplanych.

Szczegółowe informacje dotyczące produktów znajdziesz w naszym FAQ.

Darmowa dostawa powyżej 300 zł

W związku z licznymi zamówieniami czas realizacji może wynosić od 3 do 5 dni roboczych.