Niektóre produkty w sklepie internetowym nie są jeszcze w pełni skonfigurowane i mogą być problematyczne do zamówienia online. Zainteresował Cię któryś z nich? Aby wygodnie złożyć zamówienie skontaktuj się z nami. Czas realizacji zamówienia – od 1 do 10 dni. Wysyłki realizujemy zgodnie z kolejnościami złożonych zamówień.

Kamizelki

Pojęcie kamizelki robocze obejmuje wiele różnych wariantów odzieży. Oferujemy kamizelki robocze odblaskowe, kamizeli robocze ocieplane, czy kamizelki robocze zimowe. Wszystkie z nich znajdziesz u nas!

Kamizelki robocze

Kamizelki robocze to specjalistyczne elementy odzieży ochronnej, zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach lub po to, aby pracownicy z danej grupy byli wyróżnieni i reprezentowali firmę. Ocieplane kamizelki robocze są idealne do pracy w chłodne dni, natomiast kamizelki robocze zimowe zapewniają jeszcze lepszą ochronę przed niskimi temperaturami dzięki grubszym warstwom ocieplenia. Znajdziecie u nas kamizelki damskie, kamizelki męskie, jak i kamizelki unisex.

Cena
7452
Kategorie

od 268,70 zł

od 148,85 zł

od 148,85 zł

od 148,85 zł

od 148,85 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

Kategorie

Bezrękawniki robocze

Bezrękawniki robocze to specjalne kurtki, które nie posiadają rękawów i są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu ochrony i wygody podczas pracy w różnych warunkach. Charakteryzują się one specyficznym krótkim krojem, co umożliwia swobodę ruchów w ramionach i łatwiejsze wykonywanie czynności, takich jak podnoszenie, przenoszenie czy przemieszczanie przedmiotów.

Bezrękawniki robocze dostępne w naszej ofercie wykonane są z wytrzymałych materiałów, takich jak nylon, poliester lub bawełna, które zapewniają ochronę przed zarysowaniami, przetarciem, a także zmniejszają ryzyko przypadkowego zranienia czy poranienia skóry. Często posiadają one kieszenie na narzędzia, zapięcia błyskawiczne lub guziki, a także elementy odblaskowe dla zwiększenia widoczności. Znajdziecie u nas bezrękawniki męskie robocze, bezrękawniki robocze ocieplane, bezrękawniki robocze odblaskowe i wiele innych.