Kamizelki

Pojęcie kamizelki robocze obejmuje wiele różnych wariantów odzieży. Oferujemy kamizelki robocze odblaskowe, kamizeli robocze ocieplane, czy kamizelki robocze zimowe. Wszystkie z nich znajdziesz u nas!

Kamizelki robocze

Kamizelki robocze to specjalistyczne elementy odzieży ochronnej, zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach lub po to, aby pracownicy z danej grupy byli wyróżnieni i reprezentowali firmę. Ocieplane kamizelki robocze są idealne do pracy w chłodne dni, natomiast kamizelki robocze zimowe zapewniają jeszcze lepszą ochronę przed niskimi temperaturami dzięki grubszym warstwom ocieplenia. Znajdziecie u nas kamizelki damskie, kamizelki męskie, jak i kamizelki unisex.

Cena
0100
Kategorie
Nie znaleziono produktów o podanej kategorii
Kategorie

Bezrękawniki robocze

Bezrękawniki robocze to specjalne kurtki, które nie posiadają rękawów i są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu ochrony i wygody podczas pracy w różnych warunkach. Charakteryzują się one specyficznym krótkim krojem, co umożliwia swobodę ruchów w ramionach i łatwiejsze wykonywanie czynności, takich jak podnoszenie, przenoszenie czy przemieszczanie przedmiotów.

Bezrękawniki robocze dostępne w naszej ofercie wykonane są z wytrzymałych materiałów, takich jak nylon, poliester lub bawełna, które zapewniają ochronę przed zarysowaniami, przetarciem, a także zmniejszają ryzyko przypadkowego zranienia czy poranienia skóry. Często posiadają one kieszenie na narzędzia, zapięcia błyskawiczne lub guziki, a także elementy odblaskowe dla zwiększenia widoczności. Znajdziecie u nas bezrękawniki męskie robocze, bezrękawniki robocze ocieplane, bezrękawniki robocze odblaskowe i wiele innych.

Darmowa dostawa powyżej 300 zł

W związku z licznymi zamówieniami czas realizacji może wynosić od 3 do 5 dni roboczych.