Niektóre produkty w sklepie internetowym nie są jeszcze w pełni skonfigurowane i mogą być problematyczne do zamówienia online. Zainteresował Cię któryś z nich? Aby wygodnie złożyć zamówienie skontaktuj się z nami. Czas realizacji zamówienia – od 1 do 10 dni. Wysyłki realizujemy zgodnie z kolejnościami złożonych zamówień.

Kombinezony

Kombinezony robocze

Kombinezony robocze są podzielone na kilka rodzajów, w tym kombinezony robocze męskie i damskie, kombinezony robocze jednoczęściowe i dwuczęściowe oraz kombinezony robocze unisex. Ochronne kombinezony robocze męskie i damskie różnią się zwykle krojem, który jest dopasowany do różnych kształtów ciała. Kombinezony robocze jednoczęściowe to zwykle proste, jednoczęściowe ubrania, które zapewniają wygodę i ochronę w trudnych warunkach pracy. Z kolei kombinezony robocze dwuczęściowe składają się z oddzielnych spodni i kurtki, co umożliwia lepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ochronne kombinezony robocze są wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak ochraniacze, czy wzmacniające wstawki, na przykład na kolanach, które zapewniają dodatkową ochronę przed urazami i innymi zagrożeniami.

Cena
31181
Kategorie

32,32 zł

55 w magazynie

32,32 zł

19 w magazynie

32,32 zł

50 w magazynie

32,32 zł

62 w magazynie

32,32 zł

58 w magazynie

26,21 zł

28 w magazynie

26,21 zł

41 w magazynie

26,21 zł

20 w magazynie

26,21 zł

30 w magazynie

26,21 zł

44 w magazynie

305,76 zł

10 w magazynie

305,76 zł

2 w magazynie

305,76 zł

11 w magazynie

305,76 zł

25 w magazynie

305,76 zł

3 w magazynie

305,76 zł

8 w magazynie

Kategorie

Kombinezony do pracy wysokiej jakości

Kombinezony robocze często służą do pracy w różnych warunkach atmosferycznych i środowiskowych. Wśród kombinezonów roboczych dostępnych na rynku można wyróżnić wiele różnych rodzajów, takich jak kombinezony zimowe, ocieplane, nieprzemakalne, przeciwdeszczowe, na szelkach oraz letnie. Kombinezony zimowe i ocieplane są przeznaczone do pracy w niskich temperaturach, zapewniając ciepło i komfort. Kombinezony nieprzemakalne i przeciwdeszczowe są idealne do pracy w deszczowe dni, chroniąc przed wilgocią i chłodem. Kombinezony na szelkach są wygodne i zapewniają swobodę ruchów, a kombinezony letnie są lekkie i przewiewne, idealne do pracy w ciepłe dni.

Kombinezon roboczy z nadrukiem

Kombinezon z nadrukiem logo to świetny sposób na zapewnienie pracownikom komfortu i ciepła, a przy okazji zadbanie o godną reprezentację swojej firmy. Taki element stroju firmowego to świetny sposób na budowanie wizerunku marki i wiarygodności. Damskie kombinezony z nadrukiem zostaną docenione przez Panie, dla których reprezentacja jest szczególnie ważna!

Nie musisz stawiać wyłącznie na logo. Możesz stworzyć u nas kombinezon z własnym nadrukiem takim jak na przykład Twoje imię i nazwisko, pseudonim, stanowisko, czy slogan.