Niektóre produkty w sklepie internetowym nie są jeszcze w pełni skonfigurowane i mogą być problematyczne do zamówienia online. Zainteresował Cię któryś z nich? Aby wygodnie złożyć zamówienie skontaktuj się z nami. Czas realizacji zamówienia – od 1 do 10 dni. Wysyłki realizujemy zgodnie z kolejnościami złożonych zamówień.

Polary

Polary robocze

Polary robocze to specjalne kurtki zaprojektowane do pracy w warunkach zimowych lub niskich temperaturach. Polary robocze odblaskowe są wyposażone w elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność pracowników w warunkach słabego oświetlenia. Polary robocze męskie i damskie to modele dopasowane do płci użytkownika, z uwzględnieniem różnic w sylwetce i rozmiarów. Natomiast polary robocze z kapturem zapewniają dodatkową ochronę przed zimnem i wiatrem dla głowy i uszu.

Cena
01181
Kategorie

od 199,76 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 89,78 zł

od 115,65 zł

od 115,65 zł

od 96,79 zł

Kategorie

Polary z nadrukiem logo

Polary firmowe z logo to świetny sposób na zapewnienie pracownikom komfortu i ciepła, a przy okazji zadbanie o godną reprezentację swojej firmy. Taki element stroju firmowego to świetny sposób na budowanie wizerunku marki i wiarygodności. Damskie polary firmowe zostaną docenione przez Panie, dla których reprezentacja jest szczególnie ważna!

Nie musisz stawiać wyłącznie na logo. Możesz stworzyć u nas polar z własnym nadrukiem takim jak na przykład Twoje imię i nazwisko, pseudonim, stanowisko, czy slogan.

Ciepłe polary robocze

Polarowe bluzy robocze to nie tylko gwarancja komfortu cieplnego dla pracownika, ale także wygoda noszenia przyjemnego w dotyku materiału. Znajdziecie u nas damskie polary robocze, męskie polary robocze, polary odblaskowe i grube bluzy polarowe w różnych rozmiarach i kolorach.