Polary

Polary robocze

Polary robocze to specjalne kurtki zaprojektowane do pracy w warunkach zimowych lub niskich temperaturach. Polary robocze odblaskowe są wyposażone w elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność pracowników w warunkach słabego oświetlenia. Polary robocze męskie i damskie to modele dopasowane do płci użytkownika, z uwzględnieniem różnic w sylwetce i rozmiarów. Natomiast polary robocze z kapturem zapewniają dodatkową ochronę przed zimnem i wiatrem dla głowy i uszu.

Cena
0100
Kategorie
Nie znaleziono produktów o podanej kategorii
Kategorie

Polary z nadrukiem logo

Polary firmowe z logo to świetny sposób na zapewnienie pracownikom komfortu i ciepła, a przy okazji zadbanie o godną reprezentację swojej firmy. Taki element stroju firmowego to świetny sposób na budowanie wizerunku marki i wiarygodności. Damskie polary firmowe zostaną docenione przez Panie, dla których reprezentacja jest szczególnie ważna!

Nie musisz stawiać wyłącznie na logo. Możesz stworzyć u nas polar z własnym nadrukiem takim jak na przykład Twoje imię i nazwisko, pseudonim, stanowisko, czy slogan.

Ciepłe polary robocze

Polarowe bluzy robocze to nie tylko gwarancja komfortu cieplnego dla pracownika, ale także wygoda noszenia przyjemnego w dotyku materiału. Znajdziecie u nas damskie polary robocze, męskie polary robocze, polary odblaskowe i grube bluzy polarowe w różnych rozmiarach i kolorach.

Darmowa dostawa powyżej 300 zł

W związku z licznymi zamówieniami czas realizacji może wynosić od 3 do 5 dni roboczych.